Shitet Xbox 360

60 EUR

Shitet nga: Domenik Tahiri 12 Nën 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Xbox 360 / Një kontroller + Minecraft (Full Edition) + Far Cry dhe lojëra tjera + ka avatar shum te nivelit të lartë
Për më shumë info na kontaktoni në numër të tel: 045829219
Domenik Tahiri
045829219
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione