Shitet Xbox

100 EUR

Shitet nga: Hajredin Morina 29 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shitet Xbox 360 ne gjendje shume te mire pa asnje defekt.Me xboxin shiten edhe:

* Vet Xboxi
* 2 Kontrollera (1 Bardh dhe 1 Zi)
* 1 Kabell origjinal per mbushjen e kontrollerave
* Kablloja e Xboxit
* 1 kabel HDMI
* 1 Kabell per te lidhur me internet (diku 6 metra e gat)
* Edhe 5 lojra,ato jan
-Asterix
-Tony Hawk's
-Naruto:Rise of Ninja
-Ironman 1
-Star Wars:Force Unleashed
-(Jane edhe Battlefield 3 dhe Gta 5 ama jan te grithura dhe nuk punojn mire,nqofs doni edhe keto mund te i mirrni).

Qmimi eshte:100 euro

Gjindem ne fshatin Rogove te Hasit (Gjakove).Per informata kontaktoni ne Viber,Whatsapp ose direkt ne kete numer:
+38649169079
Hajredin Morina
049169079
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione