Shitet Xbox

70 EUR

Shitet nga: Shqipron Morina 18 Nën 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shes xboxin ne gjendje perfekte pune i pranon cd dhe lidhet me internet
Vin 2 kontrollera
Gjitha kabllojat perfshir edhe ajo e inetrneti
Edhe do lojra (battelfield multiplayer,skatboarding etj)
Shqipron Morina
049169079
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione