Xbox 360 Elite Urgjent !!!

60 EUR

110 EUR

Shitet nga: Eliot 23 Gush 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Pershendetje shes Xbox 360 E , eshte prodhimi me i ri i Xboxit nga seria 360 sic e shihni edhe ne foto eshte i ruajtur sikur i ri . Punon perfekt vjen me 4 cd 2 cd jan edhe ne foto kurse 2 te tjera jan me lego , Xboxi vjen me 2 joysticka te cilet punojin perfekt dhe me te gjitha kabllat qe nevojiten plus nje qant qmimi eshte i diskutueshem .
Arsyeja e shitjes eshte se nuk e perdori ju falemnderit .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione