Xbox 360 prej gjermanie boj ndrrim me Samsung

230 EUR

Shitet nga: Shkelqim 03 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Xbox ne gjendje perfekte si iri
Ekam pru prej gjermanie me dy joysticka dhe 10 CD
Paisja osht me touch pa pulla edhe ka 200 gig hard disk
Boj ndrrim me Samsung s6 ne gjendje tmir JO me xham te thyme ose vi tkuqe
Viber dhe whatsapp +37745541346
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione