Xbox 360 me afro 80 lojra

130 EUR

Shitet nga: Bajram 28 Korr 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shitet xbox 360 slim me afro 80 lojra prej tcilave 60 me CD origjinale e disa edhe nxbox.
3 controllers(gjestika) origjinal si edhe bateri speciale.
Punon krejt nrregull dhe garantoj per to
Cmimi 130 euro... i fundit nuk boj lirim aspak pasi qe vetem lojrat pa xbox fare bojn ma teper se kaq.
Flm per mirkuptim.
Leaflet
Në fillim