Xbox one

360 EUR

Shitet nga: Art 20 Pri 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox One
Shitet xbox one ne gjendje shume te mire me nje kontroller 4 lojra të marra nga paketa online free dhe një cd fifa 2019 ekstra ka Fifa ultimate teame te paguar bashk me online per nje vit dmth nga data 10 prill!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione