Fifa 19

55 EUR

Shitet nga: Sokol 25 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox One
Shes cd fifa 19 per xbox one. Cd-ja eshte origjinale dhe e pa perdorur.
Qmimi 55€.
Numri kontaktues: 044 430 879
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione