Jostik

5 EUR

Shitet nga: Imer 21 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
PS2
Eshte per PlayStation 2 eshte ne gjendje te mire dhe eshte shume i ruajtur eshte origjinal eshte 5€
Leaflet
Në fillim