shes nitendo wii ndrrim

75 EUR

Shitet nga: Arnit Zeneli 23 Sht 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
sehs nitendo wii esht e ardhur nga gjermanija eshte shum pak e perdort ka 3cd-ja dhe 3 kontrolla eshte ne gjendje shum te mir boj ndrrim me sony 3
Arnit Zeneli
045551420
Leaflet
Në fillim