shes nitendo wii

75 EUR

Shitet nga: arnit 22 Sht 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
shes nitendo wii eshte e ardhur nga gjermanija eshte me 3 cd-ja dhe me 3 kontrolla eshte ne gjendje shum te mir eshte pak e perdorne.
Leaflet
Në fillim