Shes nintendo wii

30 EUR

Shitet nga: Guxim Krasniqi 02 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
Shes nintendo Wii ne gjendje te regullt. Po ashtu nintendo vjen me te gjitha paisjet joystk,kabllot dhe 2 cd .Qmimi i nintendos eshte 30€
Guxim Krasniqi
+38345654244
Leaflet
Në fillim