Pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50%50

Shitet nga: Naim 10 Tet 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS Vita
Pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50%50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim