Shes PS3 dhe PS VITA 2019

0 EUR

Shitet nga: Hasan 08 Pri 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS Vita
Shes Sony Playstation 3 Slim:
Punon mire, ka vetem nje kontroller dhe ka cd: GTA V, FIFA 13, PES 2011. Ka qmimin 100 euro.

PS VITA 2019:
Ka gjendje super te mire, ka 5 lojra: FIFA 15, ARKHAM ORIGINS BLACKGATE, ONE PIECE BB, MOTOXGP, FARMING SIMULATOR 18.
Kushton 150 euro dhe eshte qmimi i fundit.
Leaflet
Në fillim