Shitet per arsye mosperdorimi..Durres

100 EUR

Shitet nga: Neki 24 Gush 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS Vita
Esht me pak se 1 vit i perdorur por ne gjendje shum te mire fizike. suporton sistemin play station me pak ndrryshim nga android
memory card 2gb
games card marvel vs capcom
wifi, gps play station market games etc

ata qe jan te interesuar te me kontaktojne ne nr e telefonit . shoqerohet bashk me karikuesin dhe karten e memorjet +karten e lojrave

cmimi i diskutueshem.Operating system PlayStation Vita system software
CPU Up to 2 GHz[10][11][note 3] Quad-core ARM Cortex-A9 MPCore
Memory 512 MB RAM, 128 MB VRAM
Storage 1 GB flash memory (PCH-2000 model only)
Removable storage PS Vita memory card (4, 8, 16, 32 or 64 GB)
Display 5-inch (16:9) OLED (PCH-1000)/LCD (PCH-2000) multi-touch capacitive touchscreen, approximately 17 million colors, 960 × 544 qHD @ 220 ppi
Graphics Quad-core PowerVR SGX543MP4+
Sound Stereo speakers, microphone, 3.5 mm headphone jack
Input
Touchscreen
Rear touchpad
Sixaxis motion sensing
Three-axis electronic compass
D-pad
16 × Buttons
(Triangle, Circle, Cross, Square, D-Pad, L, R, Start, Select, PS, Volume ±, Power)
2 × Analog sticks
Camera Front and back 0.3MP cameras
Touchpad 5-inch multi-touch capacitive touchpad (back of the console)
Connectivity IEEE 802.11 b/g/n Wi-Fi, 3G, Bluetooth 2.1+EDR
Power 2200 mAh[12]
PCH-1000:
approx. 3-5 hours for games, 5 hours for video, 9 hours for music (in stand-by mode)[13]
PCH-2000:
approx. 4-6 hours for games, 7 hours for video, 12 hours for music (in stand-by mode)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione