SONY PS VITA

170 EUR

Shitet nga: Alban 21 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS Vita
Shes sony PSVITA ne gjendje të shkëlqyer.
Paisja gjindet në paketën Origjinale bashk me mbushësin dhe USB-kabllën e sajë.
Leaflet
Në fillim