pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50/50×

Shitet nga: naim 18 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Modeli
PS Vita
pikado rrakataqki ne shitje.dhe ipen 50/50×
Leaflet
Në fillim