shes cd origjinal per ps2

4 EUR

Shitet nga: Butrint M. Bekteshi 10 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS2
SHES CD PER PS2 TE GJITHA JAN TE BLERA NE ANGLI DHE JAN ORIGJINAL.4 EURO NI CD
Butrint M. Bekteshi
Leaflet
Në fillim