Sony playstation 2 Slim

30 EUR

40 EUR

Shitet nga: Valon 29 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS2
Shes sony playstation slim
ky ps2 osht me CD-ja dhe osht shum i rujtun.
Leaflet
Në fillim