Sony Playstation PS2

Shitet nga: Faruk Dje 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS2
Shitet Playstation 2, shumë e ruajtur dhe shumë pak e perdorur
Qmimi 45€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim