Playstation 3 me 27 loja

Shitet nga: Playstation 28 Sht 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet Playstation 3 ne gjendje te rregullt me dy gjestik dhe me 27 loja ne qip + ni cd call of duty
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim