Playstation 3 Super Slim 500GB me qip +40 lojra NEW 2 dorza

130 EUR

150 EUR

Shitet nga: BigBeng Dje 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Modeli
PS3
shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri Super Slim me kapacitet 500GB Hardisk me 2 Kontrollera te gjitha kabllot app te ndryshme si Netflix , Spotyfy , MP3 / MP4 , CD Room DVD Blue Ray 3D dhe ka 30 lojera te instaluara me QIP

Call of Duty Adwanced Warfare
Call of Duty Ghost
Diablo
Dearising
Dearrising 2
Assassin's Creed Rogue
Battlefield 4
Call of Duty Black ops 2
Dangerous Hunts 2013
Bernaut Paradise
Top Spin 4
Lego Marvel Avangers
Lego 3
Lego
Disney Universe
Lego Indiana Jones 2
Lego Batman 2
Little Big Planet 3
Far Cry 4
Need For Speed Most Wanted
Gight Night Champions
Minecraft
Sniper 3
WRC 6
Watch Dogs
Toy 3
Dirt 3
Driver San Francisco
The Last of Us
Battlefield hardline
Gran Turismo 6
Mortal Combat
GTA 5
Pes 18
Fifa 18
NBA 2k17
Fifa Street
Angry Birds

Qmimi osht 130euro i padiskutushem ndrrim nuk boj gjithashtu mundesoj edhe transportin krejt Kosoven falas per 24h arrin tek ju per me shum kontakto TEL ose Viber +38344748332
Leaflet
Në fillim