PS3

Shitet nga: bejt Dje 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
bejm te gjitha modelet e sonit trash downgred si dhe slim deri 2500 si dhe instalojm loja te gjitha modelet edhe te super slimi te cilat bojn edhe online me lujten qmimi 25 euro ket llogari vin edhe 7 loja keto loja ne foto ka munci mu instalu ne qdo ps3 e aj qe bohet me qip ka edhe loja tjera
viber +38344210686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim