Shes PS3

Shitet nga: Ardit Arifi 04 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
E shes PS3 ne gjendje te rregullt me nje joysticks, me 8 CD dhe 8 loj te instaluara. Shkruani +38345210290 ne Viber. Çmimi 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim