SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA

Shitet nga: Lugina KS Sot 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes Sony Playstation 3 me 20 lojrta ne gjendje shum te mir modeli Slim 320 GB HDD me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha kabllot si: HDMI, kabllo e rrymes, kabllo per gjystik dhe 2 Gjystika , lojerat jan:

1. Grand The Auto V >> GTA 5 <<*
2. Call of Duty Black Ops 3*
3. Blur*
4. Dragon Ball Xenoverse*
5. Fifa 19*
6. Pes 18*
7. Pes 13 ( me update 2018 )*
8. Fifa Street*
9. Minecraft*
10. Lego Super Heroes*
11. NBA 2k17*
17. Army of Two Devils Cartel*
18. Need For Speed Rivals*
19. Driver Los Angelos*
20. Mortal Combat*
20. Dark Souls 2*
ETJ...

-Ndrrim nuk bej, qmimi i padiskutushem
-Per me shum info shkruani ne viber: 37744994220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim