SONI PS3 ME QIP 10 LOJA SLIM 90€

Shitet nga: Lugina KS Dje 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR   160 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes Sony Playstation 3 me 10 lojra ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra PS3 vjen me te gjitha kabllot.. AV Kabllo , kabllo e rrymes, kabllo per gjystik dhe 1 Gjystik , lojerat jan- Grand The Auto V > GTA 5 <* // Call of Duty Black Ops 3* // Blur* // Dragon Ball Xenoverse* // Fifa 19* //Pes 13 ( me update 2018 )* // Minecraft* // Lego Super Heroes* // Need For Speed Rivals* // Fifa street*

Qmimi fiks 90€ ndrrim me naj tel qe m konvenon per me shum info shkruani ne viber: +38344994220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim