Sony Playstation 3 me qip +15 lojra NEW 2019*

Shitet nga: Lugina KS Dje 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes Sony Playstation 3 modeli Slim ne gjendje shum te mir me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha kabllot si: hdmi , kabllo e rrymes, kabllo per gjystik dhe 2 Gjystika , lojerat jan:

1. Grand The Auto V >> GTA 5 <<*
2. Call of Duty Black Ops 3*
3. Call of Duty Black Ops 2*
4. Blur*
5. Pes 13 patch 2019*
6. Fifa 2019*
7. Fifa Street*
8. Naruto Shippuden 3*
9. Minecraft*
10. Lego Marvel Super Heroes*
11. Lego Jurassic World*
12. Lego Batman 2*
13. Dragon Ball Xenowerse*
14. The Amazing Spider - Man*
15. Far Cry 3*
16. Lego Batman*
17. Lego The Lord of The Rings*
18. Need For Speed Rivals*
19. Angry Birds*
20. Sniper Elite 3*

-Ndrrim nuk bej, qmimi fiks 120€ i padiskutushem.-
-Per me shum info shkruani ne viber: +38344748332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim