Sony Playstation 3

Shitet nga: Senjur 27 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 15 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHES SONY 3 SUPER SLIM ME 500GB HARD DISKUN 1 JOSTIK DHE 8-9 LOJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim