Sony PS3 me qip me 17 lojra dhe 2 gjystik

Shitet nga: Lugina KS Dje 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 15 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR   155 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha kabllot si: HDMI, kabllo e rrymes, kabllo per gjystik dhe 2 Gjystik , lojerat jan:

1. Grand The Auto V >> GTA 5 <<*
2. Call of Duty Black Ops 3*
3. Blur*
4. Pes 2013 me update 2019*
5. Fifa 2019*
6. Minecraft*
7. Lego Marvel Super Heroes*
8. Sniper Elite 3*
9. Need For Speed Rivals*
10. Call of Duty Black ops 2*
11. Amazing Spider Man*
12. Lego Batman 2*
13. Lego Super Heroes 2*
14. Far Cry 3*
15. Dragon Ball Xenowerse*
16. Naruto 3*
17. Minecraft*
18. Fifa Street*

-Ndrrim nuk bej, qmimi fiks 130e i padiskutushem.-
-Per me shum info shkruani ne viber: +38345384416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim