PLAY STATION 3 NE SHITJE

0 EUR

Shitet nga: GENT HASHANI 21 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS3
SHITET PS3 ME TË GJITHA KABLLAT PERCJELLSE PS3 ME DY JOYSTICK DHE 11 LOJRA PS3 OSHT MULTIMAN QMIMI 200€ PO E LO PËR 170€ KUSH OSHT I INTERESUAR NESE E MERRNI PËR 200€ JU VJEN EDHE NI PS2 ME 44 CD E KUSH E MERR VEQ PS3 170€ MA SHUM SE ZBRES NJANI OSHT PREJ GJERMANIS E NJANI PREJ ANGLIS KUSH OSHT I INTERESUAR LE TELEFONON VIBER +38344807135
GENT HASHANI
+38344250627
Leaflet
Në fillim