Shes sony 3 ne gjendje te mire

130 EUR

Shitet nga: Erion 11 Tet 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS3
Shes sony 3 ne gjendje te mir.Posedon 2 gjojstika dhe te gjitha kabllot.
Ka 4 lojra:fifa 14,nba 2k7,w12 dhe grand theft auto iv(4).
Leaflet
Në fillim