Shitet sony 3 ne gjendje te mire

130 EUR

Shitet nga: Erion 07 Tet 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS3
Shitet sony 3 ne gjendje te mire,posendon 2 gjojstika dhe te gjitha kabllot qe nevojiten.
Ka 4 loje : fifa 14, grand theft auto 4, w12 dhe nba 2k7
Leaflet
Në fillim