Sony play station 3

200 EUR

Shitet nga: Sony PlayStation 3 17 Maj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS3
Shes sony play station 3 slim i po sa ardhur nga gjermania pak i perdorum vjen komplet me kontrollera me kabllo hdmi me adapter i ka 3 lojra minecraft etj me dy kontrollera poashtu e shes edhe ps 2 me 1 kontroller ps 2 ka defekt te vogel bej ndrrim me ps4 shtoj edhe pare per ma shum info na kontaktoni nr 045955776 dhe viber +37744106087
Sony PlayStation 3
+37744106087
Leaflet
Në fillim