Ps3

120 EUR

Shitet nga: Playstation 3 27 Korr 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Shes 6 cop ps3 multiman dhe me loj me te reja pes2018. Fifa 2018. Nba2018. Gta5. Call of duty 2. Blur. E shum e shum loj te instaluara. Me nga 1 duallshock. Qmimi per cop 120 euro
Playstation 3
049 107 900
Leaflet
Në fillim