Béjm té gjitha llojet e PS3 me qip dhe lojéra

Shitet nga: Lugina KS Sot 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
       📢📢   >>> OFERTË <<<< 📢📢
Béjm instalimin e lojérave né té gjitha modelet e Sony Playstation 3 ( FAT - SLIM - SUPER SLIM ) me lojérat d
mé te reja 🔝🆕️

• 5 lojéra 🆕️ --->> 10€ ✔
• 8 lojéra 🆕️ --->> 15€ ✔
• 12 lojéra 🆕️ --->> 20€ ✔
• 20 lojéra 🆕️ --->> 25€ ✔

Pér mé shum info kontakto Tel ose Viber: +38349133446📲
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim