INSTALIM TE LOJRAVE-FIFA 19 - GTA5 -ETJ PS3

Shitet nga: FIFA Sot 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS3
INSTALIM TË LOJRAVE NË TË GJITHA MODELET E PS3

FIFA 19
PES 2018
NBA 2018
GTA5
BLUR
CALL OF DUTY BLACK OPS 3
ASSASSIN'S CREED

DHE SHUMË TJERA MBI 150 LOJRA TË NDRYSHME▪PS3 TELEKOMANDUES(DIGITRON TV)--10 EURO

▪KABËLL TË HDMI 4K▪

▪MBUSHËS TË GJOISTIKUT▪

▪PS3 KONTROLLER (GJOISTIK) 25 EURO▪


JU MIRËPRESIM;


TEL: 044/940075
VIBER: +38344940075
WhatsApp: +38344940075
Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Leaflet
Në fillim