PSMOVE KAMERE DHE PAISJE TJERA

0 EUR

Shitet nga: PS3 Sot 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS3
SHITEN

PSMOVE

KAMERË

DHE PAISJE TE NDRYSHME PËR PSMOVE

▪PS3 TELEKOMANDUES(DIGITRON TV)--10 EURO

▪KABËLL TË HDMI 4K▪

▪MBUSHËS TË GJOISTIKUT▪

▪PS3 KONTROLLER (GJOISTIK) 25 EURO▪

▪PS4 KONTROLLER (GJOISTIK) 35 EURO▪

JU MIRËPRESIM;TEL; 044/940075
VIBER; +38344940075
WhatsApp; +38344940075Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Leaflet
Në fillim