Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna

Shitet nga: Lugina KS Sot 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes sony 3 ne gjendje shum te mir ka qip me loja mat rejat si gta 5, blur, fifa 18, nba 2k18 , call of duty black ops 2 , wwe 2k17 etj.. Soni vjen me kabllot dhe 1 gjystik , ndrrime sboj qmimi i fundit 150€ per ma shum kontaktoni ne tel ose viber +37744994220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim