Sony PS-3 Super Slim me 10 Lojra

Shitet nga: Jon 17 Tet 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli ma i ri i PS3 Super Slim me 10 lojra,
PS3 vjen me te gjitha kabllot si: hdmi , kabllo e rrymes dhe 1 Gjystik Original, 1 Gjystik Wired, lojerat jan:

1. Minecraft (Digjitale)
2. Fifa 17 (Digjitale)
3. Fifa 18 (Digjitale
4. Sonic & All Stars Racing Transformed
5. Spider-Man Web Of Shadows
6. Sonic Generations
7. ModNation Racers
8. Sonic's Ultimate Genesis Collection (50 Lojera Retro Ne 1)
9. Skylanders Swap-Force (Duke Perfshire Aksesoriet Qe Nevojiten Per Te Luajtur)
10. Skylanders Giants (Duke Perfshire Aksesoriet Qe Nevojiten Per Te Luajtur)

-Ndrrim nuk bej, qmimi fiks 150€ i diskutushem.-
-Per me shum info shkruani ne viber: +38349567751
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim