Sony PS-3 Super Slim me qip +22 lojra NEW 2019

Shitet nga: Lugina KS Sot 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli ma i ri i PS3 Super Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha kabllot si: hdmi , kabllo e rrymes dhe 1 Gjystik Original, lojerat jan:

1. Grand The Auto V >> GTA 5 <<*
2. Call of Duty Black Ops 3*
3. Call of Duty Black Ops 2*
4. Blur*
5. Pes 13 patch 2019*
6. Fifa 2019*
7. Fifa Street*
8. Naruto Shippuden 3*
9. Minecraft*
10. Lego Marvel Super Heroes*
11. Lego Jurassic World*
12. Lego Batman 2*
13. Sniper Ghost Warior*
14. Need For Speed Shift*
15. Battlefield Hardline*
16. Dragon Ball Xenowerse*
17. The Amazing Spider - Man*
18. Far Cry 3*
19. Red Dead Redemption*
20. Lego Batman*
21. Lego Jurassic World*
22. Lego The Lord of The Rings*

-Ndrrim nuk bej, qmimi fiks 130€ i padiskutushem.-
-Per me shum info shkruani ne viber: +38344748332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim