Sony PS4 CD Fifa 18 +Fortnite Apex Resident Evil 2

Shitet nga: Lugina KS Sot 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes Sony PS4 500 GB ne gjendje te rregullt me 1 gjystik te gjitha kabllot e nevojshme 1 CD Fifa 18 dhe te instaluara ne account: Fortnite , Apex Legend , Warfare , Resindetn Evil 2 , Hitman 2 , Fifa 19 Demo , Pes 2020 demo , Minecraft , Lego , me motora , Batman , Dragon Ball Xenowerse 2 LTE , per me shum info kontakt: +38349133446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim