Sony Playstation 3

Shitet nga: Neon 21 Tet 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   140 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Sony Playstation 3 komplet me dy doreza shum pak i perdorur si dhe controler PS move dhe kamer.
13 CD origjinale me lojera te ndryshme si:Call of duty-Ghosts, Call of duty-advanced warfare,Call of duty MW3, Test drive unlimited 2, F1-formula one,Sniper2, Gran Turismo 5, Need for speed Most Wanted, Watch dogs,Need for speed Rivals,Gran turismo 6,Max payne 3, The last of us.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim