Shes PS4 Slim

Shitet nga: Arti 21 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4 Slim
Shes PS4 Slim ende nen garancion deri me 31 Dhjetor 2019.
Eshte shume pak i perdorur. Vie me flete garancion dhe pako origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim