Play Station 4 slim 2019

Shitet nga: Meriton Kuçi 17 Nën 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4 Slim
Shes Play Station 4 slim 500GB i blere ne fillim te vitit shume pak i perdorur.Me te vijne te gjitha paisjet dhe dy joy sticks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim