Shes PS4 Pro & Gjoistika / Dorza -dualshock 4 gen2

300 EUR

Shitet nga: Teknologji shop Dje 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesim Play Station 4 PRO dhe controllera (gjoistika) nga te gjitha ngjyrat, te perdorura vetem disa mauj...


Play Station 4 PRO (Me nje kontroller) - 300€

Play Station 4 (me nje kontroller) - 200€

Gjoistika (controller) Dualshock 4 2nd generate - 35€
Me shumice - 30€

Gjoistika (controller) Dualshock 4 1st generate - 30€
Me shumice - 25€

Nr tel: +383 49 319 040
(Na shkruani ne Viber & Whats app)
Leaflet
Në fillim