PS4 me 13 loja Fifa 18 Hitman Fortnite

Shitet nga: Lugina KS Sot 03:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
shes Sony Playstation 4 ne gjendje te rregullt 500 GB i perdorun 1 gjystik te gjitha kabllot me 1 CD Fifa 18 dhe 13 lojra te instalume Digjitale ( t'bleme dhe disa demo ) si: Fortnite , Apex Legend , Hitman 2 , Dragon Ball Xenowerse 2 , Pes 20 Lite , Lego , Minecraft , Warface , Fifa 19 Demo, Dead or Alive 5 // Minecraft // 3 vs 3 freeslyle // NBA 2k19 live // Ndrrime sboj qmimi osht i padiskutushem fiks 270 per me shum info Viber: +38344748332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim