Shitet ps4 me dy controllera dhe 4 loja

Shitet nga: Jon 02 Nën 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 40 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Sony playstation eshte ne gjendje shume te mire dhe plotesisht funksionale ky soni vjen me paketim origjinal controlleta origjinal dhe disa loja si gtav battlefild 1 metalt geard solid v(day one edition) dhe loja tjera Cmimi eshe i negociushem flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim