Playstation 4 shitet/ndrrim

280 EUR

Shitet nga: Islam Krasniqi 22 Tet 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS4
Shitet playstation 4 n'gjendje t'rregullt me 18 CD videolojra , 2 joysticks (kontrollera) dhe 1 pale degjuese (kufje) . Ndrrim i mundshem me Kompjuter gaming.
Qmimi 280 euro.
Viber +38344108531
Islam Krasniqi
+38344108531
Leaflet
Në fillim