SHITET PS3 200€ 150€ E LO KUSH E MERR 200€ DHE PS2

150 EUR

Shitet nga: GENT HASHANI 22 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS4
Shes ps3 200EURO 150EURO e lo kush e merr 200EURO I VJEN edhe ni ps2 me 44cd 3 joystick
GENT HASHANI
+38344807135
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione