U shit

320 EUR

Shitet nga: Ps4 22 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS4
U shit flm merrjep

Shitet ps4 me garacion i bler ne gjermani 1tb me nje dorze dhe dy lojra
Çmimi fiks 320€
Leaflet
Në fillim